fbpx

To się nie stało! Prezydent Duda maszerował na wojnie w dziecięcej kamizelce


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czy polski prezydent zawsze musi coś “odwalić”? To pytanie zadaje wielu, jednak odpowiedź jest bardzo prosta. Tak! Zawsze coś musi być nie tak… Tym razem wszystko rozchodzi się o kamizelkę kuloodporną, którą prezydent miał na sobie podczas pobytu w miejscach publicznych na terenie Ukrainy. Głos w sprawie prezydenckiego ubioru zabrał płk. Adam Mazguła, który kamizelkę ochronną prezydenta nazwał “dziecięcą”. “PiS katastrofa wisi w powietrzu!” – grzmi w swoim wpisie wojskowy.

Według Mazguły ubiór Andrzeja Dudy podczas wizyty na Ukrainie jest albo celowym “lekceważeniem bezpieczeństwa, albo przejawem wrodzonej głupoty” PiS-otoczenia głowy państwa. Oficer zwraca uwagę na zdjęcie prezydenta przechadzającego się po Kijowie, którym dumnie chwali się kancelaria prezydenta. Zauważa, że Duda ma na sobie dziecięcą kamizelkę kuloodporną, którą internauci okrzyknęli “plecaczkiem”. Ponadto polski prezydent był łatwym celem, gdyż jego wygląd znacząco się wyróżniał na tle wojskowych.

Lekceważenie bezpieczeństwa jest cechą PiS-dostojników, czy przejaw wrodzonej głupoty. Dziecięca kamizelka, brak hełmu, otwarta nieosłoniona postawa, wyróżniający wygląd łatwy do identyfikacji na odległość to prowokacja dla propagandy. Kolejna PiS-katastrofa wisi w powietrzu. – napisał Adam Mazguła na Twitterze.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Duda w śliniaku dla niemowląt w strefie wojny
Duda w śliniaku dla niemowląt w strefie wojny
1 miesiąc temu

To nawet nie kamizelka dla dzieci wygląda bardziej jak śliniak dla niemowląt

Anarcho-Kapitalista
Anarcho-Kapitalista
1 miesiąc temu

Bzdura. Dziecięca kamizelka mówicie? Oprę się na zdjęciach z artykułu. Mierzone miareczką przykłądaną do komputera. Zakładając że: szerokość korpusu prezydenta to: w rzeczywistości 44 cm na pierwszym zdjęciu 17cm – kamizelka ma wymiary 11.5cm na drugim zdjęciu 4,5cm – kamizelka ma wymiary 3cm Proste równanie aby sprawdzić szerokość kamizelki: 11.5cm(szerokość kamizelki na zdjęciu) / 17cm(szerokość korpusu prezydenta na zdjęciu) * 44cm (szacowana szerokość korpusu prezydenta) = 29.7cm (szacowana szerokość kamizelki kuloodpornej) 3cm(szerokość kamizelki na zdjęciu) / 4.5cm (szerokość korpusu prezydenta na zdjęciu) * 44 cm (szacowana szerokość korpusu prezydenta) = 33cm (szacowana szerokość kamizelki kuloodpornej) sprawdźmy jakie płyty balistyczne do… Czytaj więcej »